Terminalitraktorid

Terminaltraktorid

Tehase valik

Kalmar toodab Terminalitraktoreid maailmas kõige enam. Tänaseks on toodetud juba üle 60 000 masina. Kõik toodetud mudelid on mõeldud meie klientide vajadusi silmas pidades.

Masinad jaotuskeskusele

Tehase valik

Tegemist on kergete , hästi manööverdavate ja lihtsate masinatega. Sobiv just jaotuskeskuste treilerite käsitluseks. 4×2 veoskeemiga, piisava võimsuse ja ergonoomilise töökeskkonnaga.

 

 

 

 

RoRo käsitlus 

Tehase valik

Võimas ja efektiivne masin kauba käsitlusel sadamas. 4×4 veojõuskeemiga. Kogu maailmas üle 4500 masina liigub just sellise konfiguratsiooniga. Väga efektiivne nii põhjamaises kliimas kui ka lõuna pool.

 

 

 

Tööstuse käsitlus

Tehase valik

Spetsialselt valmistatud rätsepatöö, veojõuga kuni 300 tonni. Suurendatud raami ja veoajamiga. Arvestatakse igat nüanssi mis just Teil on sobiv. Metalli ja paberitööstus. Masinatööstus.Laevaehitus.

Meiega saad ühendust kiirelt ka läbi veebi. Leiame koos sobiva lahenduse.

KÜSI TÄPSEMALT

Stress levels for students are often higher as they begin college. Stress can be a factor for students when they have to adjust to a brand new environment and handle complex financial matters. The use of a website that can provide aid with their studies such as do my essay helps make it easier to transition and lower the stress level.