Kahveltõstukid

Esindame maailma ühte aastakümnete liidertootjat KALMAR. Kalhveltõstukid tõstejõuga alates 5 tonnist kuni 50 tonnini.

5-9t kahveltõstukid

Tehase valik

Väikeseeria tõstukid on mõeldud teie tootmisprotsessi integreeritud osaks. Kõrgtehnoloogilises tõstukis on kombineeritud võimas tõstejõud ökonoomse kütusekuluga. Ergonoomiline töökeskkond tekitab lisaväärtuse operaatorile ja samas vähendab riske sise ja väliskeskkonnas. Antud klassis pakutakse diisel- ja elektriajamiga masinaid.

 

 

5-9t elektriajamiga kahveltõstukid 

Tehase valik

Kalmar omab väga pikka traditsiooni elektritõstukite valmistamisel. Ideaalne valik sisetingimustes kasutamiseks. Parim valik alati toiduainete ja tundlike kaupade käsitlemiseks.

 

 

 

9-18t kahveltõstukid 

Tehase valik

Kalmar DCG90-180, The first forklift truck in the G-generation.DCG 90-180 kahveltõstukid on disainitud pakkumaks parimat investeeringut kogu masina elutsükli jooksul. Ideaalne masin puidu ja metallitööstuse nõudlikule kliendile. Hea tõstedünaamika on kombineeritud efektiivse kütusekuluga. Väga lihtsa hooldusprogrammiga ja vastupidav masin.

Kalmar DCG90-180 on esimene kahveltõstuk G-generatsiooni seas.

 

18-52t kahveltõstukid 

Tehase valik

Kui Teie äri nõuab masinaid kõige raskematesse ja keerukamatesse tingimustesse siis Kalmar-i raskekaalu masinad ongi selleks ehitatud. Need võimsad ja kindlad masinad on usaldusväärsed ja suure väärtusega ka peale ekspluatatsiooni lõppu. Ehitatud maksimaalele produktiivsusele.

Meiega saad ühendust kiirelt ka läbi veebi. Leiame koos sobiva lahenduse.

KÜSI TÄPSEMALT