Konteineritõstukid

Konteineritõstukid

 

Mastiga konteineritõstukid

Tehase valik

Tänapäeval sõltub terminali saatus kiirusest ja paindlikkusest. Tugev surve on laiendatud ootustele konteineri käsitluses. Terminali efektiivsus sõltub täna ain arohkem operaatori produktiivsuse tõusust. Seda saab võimaldada ainult läbi veel paremate töötingimuste ja masinate. Kui te leiate et see kirjeldus puudutab Teid siis olete hetkel õiges kohas. Kalmar on tootnud juba aastakümneid suure jõudluse, ergonoomilise töökeskkonna ja stabiilsusega tõstukeid. Varustatud oma mugava Delta Spirit kabiiniga ja tõestatud efektiivse hüdraulikaga on Kalamar antud kategoorias alati esimeste hulgas.

ReachStacker

Tehase valik

Kalmar-i täis konteinerite käsitluse masinad on projekteeritud läbi pika kogemuse. Esikohal on produktiivsus ja efektiivsus koos ergonoomilise töökeskkonnaga. Eeltoodu kombineerimisel on saavutatav nii operatsiooni- kui ka kogu elutsükli jooksul äärmiselt efektiivne masina kasutus. Hetkel on sellised masinaid kasutuses juba 8000, üle 100 riigi kogu maailmas.

Väga kitsastes tingimustes ja tingimustes vähese konteinerite arvu laadimiseks on parim lahendus Meclifti pakutav Container Mover.

Ühe võttega konteineri laadimiseks kasutame Meclifti spetsiaaltõstukeid tõstejõuga 16-42 tonni.

Meiega saad ühendust kiirelt ka läbi veebi. Leiame koos sobiva lahenduse.

KÜSI TÄPSEMALT